logo


Saturday 19th of September 2020

Nasz adres

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Wojska Polskiego
ul.Prałata Ks. St. Słonki 14
34-300 Żywiec
kom.: 693 821 227
www.sp1.zywiec.pl
mail: jedynka@poczta.onet.pl

Dyrektor

mgr Małgorzata Kapała


Konkurs zorganizowany przez Żywiecką Bibliotekę Samorządową pt. "Tworzymy ilustrowaną kronikę miasta Żywca"

I m. - Wiktoria Nowak, kl. V a

III m. - Filip Tlałka, kl. V a

wyróżnienie - Julia Semla, kl. V a

Wyróżnienie w XV Ogólnopolskim i XXIX Wojewódzkim Przeglądzie  Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2011:

Karolina Biel, kl. IV b

Konrad Kasprowski, kl. IV b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii

finaliści (zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego):
Kacper Biłyk 6c,
Agnieszka Braszka 6c,
Patrycja Domalewska 6b

laureatka - Agnieszka Braszka, VI c

VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

21 uczniów zakwalifikowanych do II etapu,
finalistka Zuzanna Fijak 4 a
wyróżnienia:
Aleksandra Gach 3 b,
Bartłomiej Łabuz 3 b,
Jędrzej Caputa 2 c,
Filip Tlałka 5 a,
Agnieszka Braszka 6 c,
Jonatan Hrynko 6 a


Tytuł Najaktywniejszego Czytelnika roku 2011 (ŻBS)

Błażej Mrowiec 1 a

Eliminacje do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

I miejsce dziewcząt  w siatkówce,
II miejsce  chłopców w siatkówce,
II miejsce chłopców w biegach przełajowych,
II miejsce chłopców w piłce nożnej,
II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w piłce ręcznej,
II miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców w koszykówce.

Jesienny Festiwal Biegowy - I miejsce
I Grand Prix Żywca w Slalomie Gigancie
I miejsce Izabela Wawok I a

Mistrzostwa Województwa Śląskiego, kategoria MK, Szczyrk 2011 (zawody narciarskie)
II miejsce Izabela Wawok I a

Powiatowy Turniej Szachowy
laureat Wojciech Babicki 5c.

Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii Św. Łukasza:

finalista Szymon Pawlus 6 c.

Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”, zakwalifikowanie się do etapu rejonowego:

Szymon Pawlus 6 c,
Patrycja Domalewska 6 b,
Krzysztof Babicki 6 b,
Marta Kopeć 6 b.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”:

wyróżnienie
Zuzanna Fijak 4 a.
laureaci:
Jonatan Hrynko 6a,
Wiktoria Tyc 6a.

Konkurs plastyczny „Wśród nocnej ciszy”:

wyróżnienie:
Martyna Bułaczyńska 1c.
Konkurs plastyczny „100-lecie ZHP”
laureaci:
Jakub Śleziak 1a,
Weronika Braszka 6 c,
Kamila Kraus 6 a,
Grzegorz Paciecha 5c.

Tworzymy „ilustrowaną kronikę Żywca” organizowany w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa przez Bibliotekę Samorządową w Żywcu

I miejsce Wiktoria Nowak 5a,
III miejsce Filip Tlałka 5a,
wyróżnienie Julia Semla 5a.

XX Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Kartka na Boże Narodzenie

laureaci:
Z. Szrajner 2c,
M. Justkowska 2c.

Konkurs Plastyczny ŻBS Mizerna cicha

wyróżnienie Magdalena Justkowska 2c.

Konkurs plastyczny Czekoladowe marzenia

I miejsce M. Duc 2c.

Kącik edukacyjny

Statystyka

Odsłon artykułów:
284544

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.