logo


Tuesday 26th of January 2021

Nasz adres

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Wojska Polskiego
ul.Prałata Ks. St. Słonki 14
34-300 Żywiec
kom.: 693 821 227
www.sp1.zywiec.pl
mail: jedynka@poczta.onet.pl

Dyrektor

mgr Małgorzata Kapała


Konkurs ekologiczny organizowany przez miasto Żywiec na temat: "List do Mieszkańców Żywca, aby nie palili śmieci":

I m. -  Paulina Kasprowska, kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody:

Mateusz Czarnota, kl. VI b - laureat

VII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień”:

Jonatan Hrynko, kl. V a - finalista

Miejski Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów:

Szymon Pawlus, kl. V c - I miejsce

Jonatan Hrynko, kl. V a - II miejsce

Udział obu uczniów w finale XI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w Rybniku.

XIV Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Jonasz":

Szymon Pawlus, kl. V c - laureat

Drużynowe osiągnięcia sportowe:

Eliminacje do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce w minipiłce siatkowej plażowej

II miejsce w minipiłce nożnej

II miejsce w minipiłce koszykowej

I miejsce o puchar Marka Wielgusa w piłce nożnej ( wyjazd do Dankowic na mistrzostwa Śląska)

Wiosenny Festiwal Biegowy:

Zuzanna Fijak, kl. III a- 1. miejsce

Konrad Kasprowski, kl. III b- 3. miejsce

Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej

1. miejsce –Maksymilian Gowin, kl. VIa-Jan Kubiesa, kl. Jakub Tyc, kl. VIc Filip Dybczak, kl. Vc Filip Kramarczyk, kl. VIc, Dawid Siwiec, kl. VIb, Arkadiusz Siwiec, kl. IVb

3. miejsce - Dawid Kucharski, kl. VIa, Dawid Zuziak, kl. IIIa, Marcin Kozioł, kl. IIIaBłażej Bąk, kl. IIIb Konrad Kasprowski, kl. IIIb, Paweł Siwiec, kl. IIIb, Dominik Leśniak, kl. IVa

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

fotografie

Natalia Janik, kl. IIIb – 1. miejsce

Estera Hrynko, kl. IIIb – 1. miejsce

Rysunek na szkle

Angelika Pawlus, kl. IIIb – wyróżnienie

Karolina Biel, kl. IIIb – 1. miejsce

Albumy

Karolina Bielak, kl. IIIb – 2. miejsce

Grafika komputerowa

Zofia Szrajner, kl. Ic – 1. miejsce

Dominika Stawarz, kl. IVc – 3. miejsce

Julia Żuławska, kl. IVb, – 2. miejsce

Weronika Gawlińska, kl. Vb – 1. miejsce

Natalia Tymińska, kl. Va – 2. miejsce

Wiktoria Tyc, kl. Va – 2. miejsce

Filip Sowa, kl. IIIa – 1. miejsce

Konkurs organizowany przez Klub Papiernik „Ptaki w gnieździe”

Julia Tlałka, kl. IIIa – 3. miejsce

Konkurs plastyczny „Ja i Las” w ramach konkursu Bliżej Natury Las Serce Beskidów org. przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy

Karolina Biel, kl. IIIb – 1. miejsce

Maria Kostrzewa, kl. IIIb – 2. miejsce

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki w Katowicach

Estera Hrynko, kl. IIIb – wyróżnienie

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" - wyróżnienia

Zuzanna Fijak, kl. IIIb

Adrian Ormaniec, kl.

Barbara Gowin, kl. IIIb

Jonatan Hrynko, kl. Va

Mateusz Czarnota, kl. VIb

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Albus”

Jonatan Hrynko, kl. Va - laureat

Krzysztof Babicki, kl. Vb – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Albus”

Gabriela Boczoń, kl. Va – wyróżnienie

Malwina Nosalik, kl. IVb – wyróżnienie

Mateusz Czarnota, kl. VIb – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny TYDZIEŃ KULTURY BESKIDZKIEJ W FILATELISTYCE

Maria Szewczyk, kl. Ic – wyróżnienie

Małgorzata Hereda, kl. IVc – wyróżnienie

Kamil Marcak, kl. VIa - wyróżnienie

Kamila Kraus, kl. Va – 1. miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ministerstwa Infrastruktury „Jak Internet i Telefon Łączą Ludzi w Mojej Okolicy”

Patrycja Barteczko, kl. Vb – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Fox”:

Jonatan Hrynko, kl. Va – wynik dobry

Szkolny konkurs Mistrz działań:

Mistrz w zbiorze liczb naturalnych - Wojciech Babicki, kl. IV c

I Wicemistrz – Adrian Pachecki, kl. IV a

II Wicemistrz – Robert Picheta, kl. IV b

Mistrz działań na ułamkach – Jonatan Hrynko, kl. V a i Kacper Biłyk, kl. V c

I Wicemistrz – Krzysztof Babicki, kl. V b

Mistrz działań w zbiorze liczb wymiernych – Mateusz Czarnota, kl. VI b

I Wicemistrz – Kamil Marcak, kl. VI a

II Wicemistrz Dawid Wawok, kl. VI b

4. Żywiecki Konkurs Ekologiczno - Krajoznawczy zatytułowany "Beskidzki Las - Przyroda Wokół Nas".

Fotografia:

I miejsce: Wiktoria Tyc, kl. V a

II miejsce:Piotr Olszewski, kl. 5 a

Natalia Tymińska kl. 5a

III miejsce:Jakub Chowaniec kl. 5 a

Prace multimedialne:

Wyróżnienia:

Konrad Semla, 6b

Salachna Patryk, 6b

Mateusz Czarnota, 6b

 

Kącik edukacyjny

Statystyka

Odsłon artykułów:
296510

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.