logo


Saturday 19th of September 2020

Nasz adres

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Wojska Polskiego
ul.Prałata Ks. St. Słonki 14
34-300 Żywiec
kom.: 693 821 227
www.sp1.zywiec.pl
mail: jedynka@poczta.onet.pl

Dyrektor

mgr Małgorzata Kapała


 

XXXII Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych:

I miejsce dla zespołu Domino - Karolina Bieniek, Zuzanna Kumorek, Aleksandra Meres, Mateusz Pal      (kl. IV a),  Paulina Gibas, Sylwia Mojżeszek, Kinga Kupczak, Jan Wołek, Patrycja Stabrowska, Katarzyna Wyszyńska (kl. V a), Aleksandra Olszowska, Jacek Pietrasina ( kl. V b), Anna Dudziak, Kamil Łysień, Iwona Piskozub, Patrycja Słowik (kl. VI a), Damian Kupczak, Michał Matlakiewicz, Karina Marszałek (kl. VI b), Agnieszka Bąk, Marta Michalska, Sandra Słapa, Elżbieta Wołek (kl. VI d)

III miejsce chłopców w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

I miejsce chłopców w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

II miejsce chłopców w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minipiłce koszykowej

I miejsce chłopców w eliminacjach miejskich do powiatowych IMSz w minipiłce koszykowej

II miejsce dziewcząt w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minipiłce siatkowej

I miejsce dziewcząt w eliminacjach miejskich do powiatowych IMSz w minipiłce siatkowej

I miejsce w turnieju piłki nożnej dziewcząt szk. podst. "Beskidzka Złota Jesień 2006"

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej

II miejsce chłopców w eliminacjach miejskich do powiatowych IMSz w minipiłce nożnej

II miejsce chłopców w eliminacjach miejskich do powiatowych IMSz w sztafetowych biegach przełajowych

III miejsce chłopców w eliminacjach miejskich do powiatowych IMSz w minipiłce nożnej

III miejscedziewcząt w eliminacjach miejskich do powiatowych IMSz w sztafetach pływackich

I miejsce dziewcząt w eliminacjach miejskich do powiatowych IMSz w minipiłce ręcznej

Bieg o Puchar Burmistrza Żywca:

I miejsce - Wojciech Miodoński, kl. VI a

III miejsce dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju szachowym

IV miejsce chłopcówt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w turnieju szachowym

I, II, III, IV miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców w Mikołajkowym Turnieju Skoku Wzwyż

Miejski konkurs plastyczny "Wiosenne kwiaty":

II miejsce - Natalia łukaszek

III miejsce - Leonard Kwiatkowski

Konkurs literacki org. przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu:

wyróżnienie - Aleksandra Olszowska, kl. V b

Wojewódzki konkurs fotograficzny "A po nas zostanie":

wyróżnienie - Martyna Szupina, kl. V b

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Albus 2007":

laureaci - Magdalena Ponikwia, kl. V b

wyróżnienia - Elżbieta Mieszczak, kl. V c

Dominika Wójtowicz, kl. V a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Albus 2007":

laureaci -   Karolina Bieniek, kl. IV a

Magdalena Ponikwia, kl. V b

Marta Pawlus, kl. V b

wyróżnienia - Maksym Pydych, kl. IV c

Ewa Mytnik, kl. IV b

Agnieszka Wolska, kl. V c

Jagoda Worek, kl. V a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX:

wyróżnienie III st. - Rafał Bąk, kl. VI d

Zuzanna Biegun, kl. VI d

Marta Michalska, kl. VI d

Powiatowy turniej turystyczno - krajoznawczy:

III miejsce drużynowo - Elżbieta Wołek, kl. VI d

Mateusz Ciuła, kl. VI d

Rafał Bąk, kl. VI d

 

Konkurs Wojewódzki "Europa - nasz wspólny dom":

X miejsce drużynowo - Cyprian Pitry, kl. V a

Tomasz Mojżeszek, kl. VI b

Łukasz Biegun, kl. VI c

Elżbieta Wołek, kl. VI d

Miejski Konkurs Wiedzy o Pożarnictwie:

II miejsce - Przemysław Miodoński, kl. V c

Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Myszką malowane":

I miejsce - Agnieszka Wolska, kl. V c

Konkurs plastyczny  "Policja w oczach dziecka":

wyróżnienie -Magdalena Ponikwia, kl. V b

Konkurs plastyczny "Tęcza":

wyróżnienie - Katarzyna Wyszyńska, kl. Va

Konkurs astronomiczny "Niebo nad Beskidami":

I miejsce - Marta Pawlus, kl. V b

nagroda specjalna - Paweł Kulczyk, kl. IV c

Adrianna Walaszek, kl. IV c

specjalne wyróżnienie - Natalia Paczyńska, kl. V c

wyróżnienia - Maksym Pydych, kl. IV c

Katarzyna Wyszyńska, kl. V a

Paweł Adamczyk, kl. V b

Klaudia Wojciechowska, kl. V c

Natalia Wielgus, kl. V c

Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Ekologiczny:

I miejsce - Anna Justkowska, kl. III c

wyróżnienie - Elżbieta Brandys, kl. III c

Konkurs plastyczny "Śmieci mniej, Ziemi lżej":

wyróżnienia -    Sebastian Kmiecik, kl. III a

Adrian Pawlus, kl. III a

Patrycja Marszałek, kl. III a

Bartosz Wąs,kl. III a

Konkurs plastyczny  "Mój sąsiad Polak - Słowak":

wyróżnienie - Angelina Pstruszyńska, kl. II c

III Ogólnopolski Konkurs "Gry i programy dla nas":

nagroda główna - Dawid Wawok, kl. IIb

X Ogólnopolski Konkurs na Baśń:

wyróżnienie -  Joanna Gibas, kl. II b

III Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień":

Karolina Bieniek, kl. IV a - najlepszy wynik w II etapie na forum szkoły

Mateusz Czarnota, kl. II b - zakwalifikowanie siędo II etapu

Małgorzata Supłat, kl. IV c -   zakwalifikowanie siędo II etapu

Adrianna Walaszek, kl. IV c - zakwalifikowanie siędo II etapu

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2007":

wyróżnienia -    Kaja Bogdan, kl. IIIc

Elżbieta Brandys, kl. III c

Anna Justkowska, kl. III c

Martyna Sowa, kl. IIIc

Kajetan Woźnikowski, kl. IV a

Sebastian Cieślik, kl.VI c

Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Boję się":

nagroda główna - Olaf Boczarski, kl. II b

III nagroda główna - Joanna Gibas, kl. II b

Konkurs "Mieszkam w Beskidach":

III miejsce - Joanna Gibas, kl. II b

Patryk Salachna, II b

IV miejsce - Natalia Łukaszek, kl. II b
nagroda I st. - Patryk Goc, kl. II a

Aleksander Picheta, kl. II a

wyróżnienie II st. - Jonatan Hrynko - kl. I a

Wojewódzki Konkurs Recytatorski:

Maciej Konewecki, kl. V c - uczestnik

Powiatowy Konkurs Recytatorski:

I miejsce - Maciej Konewecki, kl. V c

III miejsce - Kacper Biłyk, kl. I c

Przegląd Małych Form Teatralnych:

III miejsce -    Kinga Bednarz, kl. VI d

Agnieszka Bąk, kl. VId

Sandra Słapa, kl. VI d

Marta Michalska, kl. VI d

Karolina Siwacka, kl. VI d

Diana Hudomel, kl. VI d

Elżbieta Wołek, kl. VId

Konkurs Pieśni Patriotycznej:

II miejsce - Sandra Słapa, kl. VId

Uczestnicy Konkursu Interdyscyplinarnego:

Agata Musiał, kl. VId - etap wojewódzki

Rafał Bąk, kl. VI d - etap rejonowy

Łukasz Biegun, kl. VI c - etap rejonowy

Sebastian Cieślik, kl. VI c - etap rejonowy

Uczestnicy wojewódzkiego etapu konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręż polskiego":

Michał Matlakiewicz, kl. VI b

Marta Michalska, kl. VI d

Sandra Słapa, kl. VId

Uczestnicy rejonowego etapu Konkursu Informatycznego:

Michał Matlakiewicz, kl. VI b

Jarosław Piecuch, kl. VI

Mateusz Zoń, kl. VI c

Konkurs literacki org. przez Żywiecką Bibliotekę Samorządową "Ciekawe miejsce, wydarzenie,  osoba":

wyróżnienie - Iwona Piskozub, kl. VI a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wojsko Polskie":

III miejsce - Klaudia Wojciechowska, kl. V c

wyróżnienie - Iwona Piskozub, kl. VI a

Uczestnicy  międzyszkolnego etapu Ekumenicznego Konkursu Biblijnego "JONASZ":

Justyna Firszt, kl. IV c

Cyprian Pitry, kl. V a

Marta Pawlus, kl. V b

Mateusz Supłat, kl. V c

Powiatowy konkurs literacki "Zimowe spotkania z tradycją":

wyróżnienie -Małgorzata Supłat, kl. IV c

Olaf Boczarski, kl. II b

Paulina Kasprowska, II b

Dawid Wawok, kl. II b

Powiatowy konkurs plastyczny "Zimowe spotkania z tradycją":

wyróżnienie - Marta Pawlus, kl. V b

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "MULTITEST 2006":

wyróżnienie - Cyprian Pitry, kl. V a

wyróżnienie - Magdalena Ponikwia, kl.V b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Multitest 2006":

wyróżnienie - Kajetan Woźnikowski, kl. IV a

wyróżnienie - Karolina Bieniek, kl. IVa

wyróżnienie - Ewa Mytnik, kl. IV b

wyróżnienie - Magdalena Ponikwia, kl. V b

wyróżnienie - Martyna Szupina, kl. Vb

wyróżnienie - Agnieszka Wolska, kl. V c

wyróżnienie - Mateusz Supłat, kl. V c

XI Powiatowy Konkurs Recytatorski im. M.Zawady w Jeleśni:

II miejsce - Patryk Salachna, kl. II b

Konkurs "Święty Mikołaj w malarstwie dzieci":

II miejsce - Kamil Kaczuba, kl. VI a

wyróżnienie - Marcin Zając, kl. III c

Konkurs "Boże Narodzenie po Beskidzku":

II miejsce - Jakub Piela, kl. VI b

II miejsce - Szymon Pawlus, kl. I c

wyróżnienie - Olaf Boczarski, kl. II b

wyróżnienie - Dawid Wawok, kl. II b

Kącik edukacyjny

Statystyka

Odsłon artykułów:
284567

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.