logo


Saturday 19th of September 2020

Nasz adres

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Wojska Polskiego
ul.Prałata Ks. St. Słonki 14
34-300 Żywiec
kom.: 693 821 227
www.sp1.zywiec.pl
mail: jedynka@poczta.onet.pl

Dyrektor

mgr Małgorzata Kapała


Finaliści Śląskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej:

Cyprian Pitry, kl. VI a

Elżbieta Mieszczak, kl. VI c

Mateusz Supłat, kl. VI c

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

KANGUREK I KANGUR 2008

KANGUREK

Wynik bardzo dobry:

Jonatan Hrynko, klasa II a

KANGUR

Mateusz Czarnota, klasa III b

Wyróżnienie:

Wynik bardzo dobry:

Mateusz Piestrak, klasa III b

Maciej Babicki, klasa IV b

Maksym Pydych, klasa V c

Marta Bąk,klasa V c

Mateusz Supłat, klasa VI c

Miejski Konkurs Recytatorski:

I miejsce (kat. klas IV - VI) - Maciej Konewecki, kl. VI c

II miejsce (kat. klas I - III) - Jonatan Hryńko, kl. II a

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest":

V miejsce -     Dawid Biel, kl. IV a

wyróżnienie - Jakub Grzegorczyk, kl. IV b

Maciej Babicki, kl. IV b

Kajetan Woźnikowski, kl. V a

Karolina Bieniek, kl. Va

I miejsce dla zespołu Domino  w XXXIII Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach":

Poezja:

II miejsce -      Marta Haczek, kl. III b

Paulina Kasprowska, kl. III b

Tomasz Gowin, kl. III b

III miejsce -     Leonard Kwiatkowski, kl. III b

IV miejsce -      Patryk Salachna, kl. III b

Dawid Wawok, kl. III b

Grafika komputerowa:

II miejsce -        Marta Pawlus, kl. VI b

V miejsce -       Małgorzata Supłat, kl. V c

Fotografia:

I miejsce -         Michał Postrożny, kl. IV b

Rysunek:

I miejsce -        Tomasz Barcik, kl. IV b

Kinga Nikiel, kl. V c

Album:

II miejsce -       Paweł Kulczyk, kl. V c

Proza:

III miejsce -      Karolina Oleś, kl. IV b

Malowanie na szkle:

I miejsce -        Monika Pawlus, kl. VI a

II miejsce -       Beata Pawlus, kl. VI a

Nagroda Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Świnnej:

Maciej Babicki, kl. IV b

Agnieszka Cisielska, kl. Vc

Paweł Kulczyk, kl. V c

Eliminacje do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

Pływanie:

III miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców

Dwubój nowoczesny:

III miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców

Minipiłka siatkowa:

III miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców

Minipiłka ręczna:

II miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców

Czwórbój LA:

IV miejsce dziewcząt i chłopców

Plażowa piłka siatkowa:

I miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców

Turniej o Puchar UKS - Stalówka w minipiłce nożnej:

I miejsce chłopców

Turniej o Puchar Dyrektora SP Gilowice w minipiłce nożnej:

I miejsce chłopców

Zawody pływackie klas trzecich:

I miejsce - Mateusz Pietrak, kl. III b

III miejsce - Bartłomiej Bąk, kl. III b

Leonard Kwiatkowski, kl. III b

Slalom gigant - zawody o Puchar wójta Jeleśni:

III miejsce - Bartłomiej Bąk, kl. III b

Ogólnopolski konkurs poetycki "Tu żyję" w ramach XV "Tygodnia Ziemi" w Zabrzu:

wyróżnienie - Dawid Wawok, kl. III b

XXXIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych:

I miejsce dla zespołu "Domino"

Kącik edukacyjny

Statystyka

Odsłon artykułów:
284561

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.